категорії: афіша події

На початку березня гурт Voanerges зіграє рок давнього Києва

теґи: Київ, гурт Voanerges, рок
Початок: 4.03.2013 18:00
Закінчення: 4.03.2013 22:00
Місце: Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса
Адреса: Київ, вул. вул. Володимирська, 23-В
Предмет події: Київ, гурт Voanerges, рок Кількість відвідувачів: 0

 

4 березня у Театральній лабораторії Центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса гратиме гурт Voanerges.

Звучатиме цілющий рок давнього Києва (така назва нового альбому, пісні з якого звучатимуть). На концерті звучатиме симбіоз української колісної ліри і синтезатора, повідомляє прес-служба Voanerges.

— Поєднання автентичного старослов’янського фольклору і сучасного року дає ефект древнього року, — говорить ідейний натхненник гурту, клавішник, автор переважної більшості текстів пісень Voanerges Скіф (у миру — Роман МАКОГОН). — А чому він цілющий? Тому що наша музика — духовна. Від неї може камінь з душі впасти. Може і фізично покращати. Варто просто відкрити серце.

Воанергес (Voanerges – в перекладі з грецької – «Сини грому») – український фольк-рок етноф'южн гурт, створений у Києві в 1998 році.Протягом майже всього часу, з моменту виникненя в 1998 році, "Воанергес" регулярно виступає у київських клубах, бере участь у фестивалях та концертах в різних містах України і зарубіжжя.

В 2007 "Воанергес" завдяки своїй несподіваній та чудовій музиці був названий відкриттям фестивалю SOS в Торуні (Польща). У 2008 році «Воанергес» добився значних успіхів на великому європейському триденному «ворлд-мюзік-фесті» Interceltico De Sendim,
який проходив в Центральній Португалії, в місті Сендім. Він тривав три дні й став змаганням поміж кращими європейськими формаціями цього напряму. Знову «Воанергес» відзначено, як головну музичну знахідку фестивалю, як гурт з неповторним самобутнім звучанням. Організатори здійснили повноцінний відеозапис концерту групи, який буде видано в Україні у форматі DVD.

В другій половині 2009 року група «Воанергес» на запрошення місії «ЕСУСЕ», спільно з пастором Володимиром Гарбаром, звершила велике євангелізаційне турне по європейських слов’янських церквах і групах. Вони відвідали Мостиську (Україна), Карлові Вари (Чехія), виступили з великим концертом в Аусбурзі (Німеччина). Далі були виступи в альпійському Кемптоні, північно-італійському місті Брешія і Падові. Завершальний виступ відбувся з великим успіхом в Венеції. Ввечері ще довго в приміщенні церкви звучала музика сопілки і трембіти, що до сліз розчулило присутню українську діаспору.

У 2010 гурт розширив набір етнічних інструментів, і в результаті виник акустичний варіант "Воанергеса", для якого були написані нові пісні та переаранжовані попередні.

 
Я був там